Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2704O0
Kod producenta: 276B1/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581764357
Rodzina: B-Line
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 19.40 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 123% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30–144 kHz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48–75 Hz,
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 366 x 54
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: CEL
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 537 x 205
Informacje dodatkowe: Blokada Kensington
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.12
Waga bez podstawy (kg): 5.47
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45 (LAN 10M/100M/1G)
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1369 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | B-Line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CEL |
| Złącza zewn.: | RJ-45 (LAN 10M/100M/1G) |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 123% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 19.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 537 x 205 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 366 x 54 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.12 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.47 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48–75 Hz, |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30–144 kHz |
| Informacje dodatkowe: | Blokada Kensington |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.