Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOPHLD270790
Kod producenta: 275S9JML/00
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 8712581801168
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: HDMI x 2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: S-line
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 121% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 48-75
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 30-114
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +25°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, przewód zasilający, dokumentacja użytkownika
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 367 x 56
Typ matrycy: VA
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: TUV-GS
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 525 x 205
Informacje dodatkowe: Wilgotność: 20%-80 %
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.60
Waga bez podstawy (kg): 3.84
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 927 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | S-line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-GS |
| Złącza zewn.: | HDMI x 2 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 121% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, przewód zasilający, dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 525 x 205 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 367 x 56 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 30-114 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 48-75 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.84 |
| Informacje dodatkowe: | Wilgotność: 20%-80 % |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.