Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2400X0
Kod producenta: PRO MP243X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377035279
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 63~136,3
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, zasilacz, Quick Guide
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541,93 x 322,26 x 45,39
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: 63~136,3
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Informacje dodatkowe: Frameless Design
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541,93 x 421,79 x 181,14
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 119% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 511 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 63~136,3 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 119% (sRGB) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, kabel zasilający, zasilacz, Quick Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541,93 x 421,79 x 181,14 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541,93 x 322,26 x 45,39 |
| Informacje dodatkowe: | Frameless Design |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 63~136,3 |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.