Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLVLD240300
Kod producenta: 63EDMAT2EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197528713021
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Obsługa Adaptive Sync: Nie
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,4 x 322,0 x 46,0
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Normy spełniane przez monitor: TUV Rheinland Eye Comfort
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,4 x 342,2-497,2 x 178,6
Informacje dodatkowe: Support Windows® 10, Windows 11
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.70
Waga bez podstawy (kg): 3.10
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkVision
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 12.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 721 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkVision |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 6.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Rheinland Eye Comfort |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Obsługa Adaptive Sync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 12.00 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,4 x 342,2-497,2 x 178,6 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,4 x 322,0 x 46,0 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.10 |
| Informacje dodatkowe: | Support Windows® 10, Windows 11 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.