Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: WLONONWCRJCFU
Kod producenta: 528444
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 8806096358559
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Wbudowane głośniki: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Podstawa dołączona: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Tryby inteligentne: Energooszczędność
Typ matrycy: IPS
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Specyficzne technologie: Black Stabilizer
Przekątna ekranu: 27"
Regulacja pochylenia: Tak
Maksymalne zasilanie USB: 15 W
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Głębokość (bez podstawy): 43,7 mm
Ilość portów upstream: 1
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 28 kWh
Wysokość (bez podstawy): 362,5 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Waga (bez podstawy): 3,8 kg
HDMI: Tak
Szerokość (bez podstawy): 613,2 mm
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Długość przekątnej ekranu (cm): 68 cm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wysokość opakowania: 450 mm
Kolor nóżek: Czarny
Głębokość opakowania: 140 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Waga wraz z opakowaniem: 5,7 kg
Wbudowany USB hub: Tak
Szerokość opakowania: 690 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Kraj pochodzenia: Chiny
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Rozmiar plamki: 0,2331 x 0,2331 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Kształt ekranu: Płaski
Przewody: HDMI
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Typ HD: Quad HD
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 22 kWh
Ekran dotykowy: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Waga (z podstawą): 4,4 kg
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Wysokość urządzenia (z podstawą): 454,8 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,2 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Głębokość urządzenia (z podstawą): 215 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wyjścia słuchawkowe: 1
Zasilanie USB: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Ilość portów HDMI: 1
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Standard VESA: Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10),HDR Effect
Kolor produktu: Czarny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 861 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Waga (z podstawą): | 4,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 362,5 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 613,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 215 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 454,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 43,7 mm |
| Tryby inteligentne: | Energooszczędność |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Szerokość opakowania: | 690 mm |
| Głębokość opakowania: | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,7 kg |
| Wysokość opakowania: | 450 mm |
| Przewody: | HDMI |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Rozmiar plamki: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Typ HD: | Quad HD |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 68 cm |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10),HDR Effect |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Standard VESA: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Type-C |
| Maksymalne zasilanie USB: | 15 W |
| HDMI: | Tak |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Specyficzne technologie: | Black Stabilizer |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 28 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 22 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.