Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOIILD2700J0
Kod producenta: G2770HS-B1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570124473
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Wyposażenie dodatkowe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Typ matrycy: Fast IPS
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 225 kHz
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 180 Hz
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3,5° / +21,5°
Informacje dodatkowe: Eyesafe 2.0
Gwarancja producenta: 36
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: UKCA
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 438 x 192,5
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.00
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: G-MASTER
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.00 W
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 0.200 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 907 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | G-MASTER |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Fast IPS |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.200 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 225 kHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | UKCA |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3,5° / +21,5° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 438 x 192,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.00 |
| Informacje dodatkowe: | Eyesafe 2.0 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.