Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3200R0
Kod producenta: 90LM06P1-B01170
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081009726
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 727,08 x 428,13 x 67,72
Informacje dodatkowe: Anti-Glare: Non-glare
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: TCO
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 727,08 x (471,48 ~ 601,48) x 245
Wielkość plamki: 0.184 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 12.60
Waga bez podstawy (kg): 8.03
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt Display
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Pobór energii (podczas pracy): 36.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3412 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt Display |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.184 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 36.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 727,08 x (471,48 ~ 601,48) x 245 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 727,08 x 428,13 x 67,72 |
| Waga z podstawą (kg): | 12.60 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 8.03 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare: Non-glare |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.