Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONASRMON0001
Kod producenta: CL25FFA
Stan magazynowy: 24 szt.
Kod EAN: 4710483949395
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Standard VESA: Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Kolor produktu: Czarny
Pobór mocy: 18 W
Regulacja wysokości: Nie
Pobór mocy (max): 36 W
Przekątna ekranu: 24,5"
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Głębokość (bez podstawy): 50 mm
Wysokość (bez podstawy): 322 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2145720
Waga (bez podstawy): 2,95 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2145720
Szerokość (bez podstawy): 557 mm
Kabel zasilający: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 4,6 kg
Częstotliwość: 50 / 60 Hz
Wersja HDMI: 1.4
Ostrzeżenia: Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych.,Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci.,Unikaj bezpośredniego kontaktu z
Kształt ekranu: Płaski
Przewody: VGA,HDMI
Antyodblaskowe: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
HDMI: Tak
Typ HD: Full HD
Pokrycie sRGB (typowe): 103%
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Waga (z podstawą): 3,37 kg
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wysokość urządzenia (z podstawą): 415 mm
Wbudowany USB hub: Nie
Szerokość urządzenia (z podstawą): 557 mm
Obrotowe: Nie
Głębokość urządzenia (z podstawą): 191 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Port DVI: Nie
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Technologia wyświetlacza: IPS
Ilość portów HDMI: 1
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Pozycjonowanie na rynku: Dom i biuro
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 333 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom i biuro |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy: | 18 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy (max): | 36 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Częstotliwość: | 50 / 60 Hz |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 557 mm |
| Waga (bez podstawy): | 2,95 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 191 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 415 mm |
| Waga (z podstawą): | 3,37 kg |
| Głębokość (bez podstawy): | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 322 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 557 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Przewody: | VGA,HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Kabel zasilający: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 103% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu: | 24,5" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Antyodblaskowe: | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Typ HD: | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza: | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Obrotowe: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Port DVI: | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| HDMI: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych.,Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci.,Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2145720 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.