Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MONAOCMON0103
Kod producenta: 27P2Q
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 4038986187329
Pobór mocy: 20 W
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,6 mm
Adapter zewnętrznego zasilania: Nie
Wbudowany USB hub: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 200,1 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Port DVI: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Wyjście na słuchawki: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Opcja regulacji wysokości: Tak
Mikrofon: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Oś obrotu: Tak
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Liczba języków OSD: 16
Ilość portów HDMI: 1
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
OSD: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Możliwośc pochylenia: Tak
AMD FreeSync: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Angielski,Portugalski,Szwedzki,Japońska,Fiński,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Francuska,Polski,Hiszpański
Standard VESA: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Kolor produktu: Czarny
Zakres kąta nachylenia: -5 - 35°
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Certyfikaty: TÜV GS
Podstawa dołączona: Tak
Głębokość (bez podstawy): 51,1 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 85 kHz
Wbudowane głośniki: Tak
HDMI: Tak
Wysokość (bez podstawy): 369,5 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Regulacja wysokości: 15 cm,Tak
Wejście audio: Tak
Szerokość (bez podstawy): 613,6 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 50000000:1
Typ matrycy: IPS
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 7,6 kg
Kąt widzenia (poziomy): 178°
Przekątna ekranu: 27"
Częstotliwość skanowania w poziomie: VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 30 - 85 KHz (H), VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 48 - 75 Hz (V)
Wersja DisplayPort: 1.2
Długość kabla DVI: 1,8 m
Wersja HDMI: 1.4
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync: 48 - 75 Hz
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,8 cm
Tworzywa wtórne z recyklingu: 85%
Gęstość pikseli: 81 ppi
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Klasa efektywności energetycznej (stara): A++
Rozmiar plamki: 0,3114 x 0,3114 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Kształt ekranu: Płaski
Typ podświetlacza: W-LED
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ilość głośników: 2
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Kąt obrotu wokół osi: 0 - 180°
Przewody: VGA,Audio (3.5mm),DVI,HDMI,DisplayPort
Długość kabla VGA: 1,8 m
Pokrycie Adobe RGB: 74%
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Stojak dołączony: Tak
Głębia kolorów: 8 bit
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Typ ekranu: IPS
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Długość kabla audio: 1,8 m
Długość przekątnej ekranu: 27"
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Typ HD: Full HD
Przednia osłona: Czarny
Roczne zużycie energii: 24 kWh
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Odłączana podstawa: Tak
Kolor nóżek: Czarny
Waga (z podstawą): 5,49 kg
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wysokość urządzenia (z podstawą): 544,5 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 879 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | TÜV GS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich: | Hg (rtęć) |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Roczne zużycie energii: | 24 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Nie |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy: | 20 W |
| Szerokość (bez podstawy): | 613,6 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,49 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 369,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 51,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 544,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 200,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,6 mm |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync: | 48 - 75 Hz |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Długość kabla VGA: | 1,8 m |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Długość kabla audio: | 1,8 m |
| Długość kabla DVI: | 1,8 m |
| Przewody: | VGA,Audio (3.5mm),DVI,HDMI,DisplayPort |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7,6 kg |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p |
| Typ ekranu: | IPS |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 33,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 59,8 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Pokrycie Adobe RGB: | 74% |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Rozmiar plamki: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kąt widzenia (poziomy): | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 50000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 4 ms |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 85 kHz |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Długość przekątnej ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Gęstość pikseli: | 81 ppi |
| Częstotliwość skanowania w poziomie: | VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 30 - 85 KHz (H), VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 48 - 75 Hz (V) |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Możliwośc pochylenia: | Tak |
| Języki menu ekranowego: | Chińska uproszczona,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Angielski,Portugalski,Szwedzki,Japońska,Fiński,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Francuska,Polski,Hiszpański |
| Regulacja wysokości: | 15 cm,Tak |
| OSD: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Kąt obrotu wokół osi: | 0 - 180° |
| Liczba języków OSD: | 16 |
| Opcja regulacji wysokości: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 35° |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Port DVI: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wejście audio: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Mikrofon: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A++ |
| Tworzywa wtórne z recyklingu: | 85% |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Typ matrycy: | IPS |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.