Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD450010
Kod producenta: AG456UCZD
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4038986111416
Waga bez podstawy (kg): 11.35
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 150000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 8W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AGON PRO
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 103.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 96,3% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 1000 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~385
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~240
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +13°
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, USB-B, USB-C/A, zasilający)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 992,2 x 457 × 219,8
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~385
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 44.50 cali
Kolor obudowy: Czarno-szary (Black-grey)
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~240
Informacje dodatkowe: USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 90 W)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 992,2 x 509 ~ 609 x 359,2
Wielkość plamki: 0.231 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 13.35
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5531 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AGON PRO |
| Przekątna ekranu: | 44.50 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 1000 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 150000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~385 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +13° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 8W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 96,3% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 103.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-szary (Black-grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DisplayPort, USB-B, USB-C/A, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 992,2 x 509 ~ 609 x 359,2 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 992,2 x 457 × 219,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 13.35 |
| Waga bez podstawy (kg): | 11.35 |
| Informacje dodatkowe: | USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 90 W) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~385 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.