Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD270660
Kod producenta: Q27G4X
Stan magazynowy: 24 szt.
Kod EAN: 4038986181389
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: HDCP 2.2
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48~144 | DP: 48~180
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613.9 x (386.0~516.0) x 207.7
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.29
Waga bez podstawy (kg): 3.42
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: HDMI x 2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Pobór energii (podczas pracy): 29.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -28° / +28°
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 180 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~230 | 30~280
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~144 | DP: 48~180
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +21°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613.9 x 366.3 x 51.3
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30~230 | 30~280
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 963 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 180 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI: 48~144 | DP: 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI: 30~230 | 30~280 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
| Złącza zewn.: | HDMI x 2 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -28° / +28° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Nasycenie kolorów: | 90% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 29.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613.9 x (386.0~516.0) x 207.7 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613.9 x 366.3 x 51.3 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.29 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.42 |
| Informacje dodatkowe: | HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~144 | DP: 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~230 | 30~280 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.