Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD270530
Kod producenta: 27B2DM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986189989
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Producent: AOC
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21,5°
Opis ogólny: AOC 27" 27B2DM 1920 x 1080 VA 75 Hz
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,4 x 364,2 x 36,3
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Nazwa typu: Monitory LCD
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Informacje dodatkowe: Low blue light
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,4 x 457,9 x 182,9
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Cechy: VGA HDMI DVI
Wbudowany zasilacz: Nie
Baza SCIP: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.70
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Basic-Line
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +21,5°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,5m, kabel zasilający C7 1,5m
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 454 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Typ matrycy: | VA |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Opis ogólny: | AOC 27" 27B2DM 1920 x 1080 VA 75 Hz |
| Touch: | Nie |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | F |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +21,5° |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Informacje dodatkowe: | Low blue light |
| Waga z podstawą (kg): | 3.70 |
| Cechy: | VGA HDMI DVI |
| Baza SCIP: | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, kabel zasilający C7 1,5m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,4 x 457,9 x 182,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,4 x 364,2 x 36,3 |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21,5° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, kabel zasilający C7 1,5m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,4 x 457,9 x 182,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,4 x 364,2 x 36,3 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.70 |
| Informacje dodatkowe: | Low Blue Light |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.