Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2404N0
Kod producenta: 24P2Q
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 4038986147293
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +35°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 85 KHz
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 75 Hz
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: 30 - 85 KHz
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Częstotliwość odchylania pionowego: 48 - 75 Hz
Strona producenta: http://www.aoc-europe.com
Wielkość plamki: 0.275 mm
Stan magazynu Wrocław: 50.0000
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Producent: AOC
Wbudowany zasilacz: Tak
Opis ogólny: Monitor AOC 23,8" 24P2Q VGA DVI HDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki
Waga z podstawą (kg): 4.63
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast statyczny: 1000 :1
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Złącza zewn.: Kensington Lock
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4, DP 1.2
Zakrzywiony ekran: Nie
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Cena SRP: (nie określona)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Cena netto: 539.28
Cechy: VGA DVI HDMI DP
Technologia podświetlania: WLED
Baza SCIP: Nie
Rodzina: Pro-Line
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 865 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Pro-Line |
| Cechy: | VGA DVI HDMI DP |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | AOC 23,8" 24P2Q 1920 x 1080 IPS 75 Hz |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Touch: | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Nasycenie kolorów: | 107% (sRGB) |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 - 85 KHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Informacje dodatkowe: | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Waga z podstawą (kg): | 4.63 |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Monitor AOC 23,8" 24P2Q VGA DVI HDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 - 85 KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Waga z podstawą (kg): | 4.63 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4, DP 1.2 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta: | http://www.aoc-europe.com |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Stan magazynu Wrocław: | 50.0000 |
| Cena netto: | 539.28 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzina: | Pro-Line |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Klasa energetyczna: | E |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 85 KHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.