Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABMNHLAD0001
Kod producenta: 715959
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 766623715959
Grubość obudowy: 1,5 mm
Kolor produktu: Czarny
Długość przewodu: 2 m
Certyfikaty: PD 3.0
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem,Nadprądowe,Krótkie spięcie
Źródło ładowania: Prąd przemienny
Zamykanie: Tak
Typ zamka: 2 klawisze
Wentylacja: Tak
Obsługiwane złącza urządzenia: USB Type-C
Obsługiwane urządzenia przenośne: Tablet,Smartfon
Liczba klawiszy w zestawie: 2 szt.
Ilość obsługiwanych urządzeń: 20
Prąd wejściowy: 16 A
Umieszczenie: Stół
Prąd wyjściowy: 3 A
Napięcie operacyjne: 5 - 12 V
Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Diody LED: Status
Model: Przenośna szafa do zarządzania urządzeniami
Certyfikaty zgodności: CE,RoHS
Waga wraz z opakowaniem: 22 kg
Podręcznik użytkownika: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 - 45 °C
Przewody: Prąd przemienny
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem: Tak
Przeznaczenie: Stół
Wysokość otworu: 23,5 cm
Głębokość produktu: 370 mm
Głębokość otworu: 26,4 cm
Szerokość produktu: 610 mm
Szerokość otworu: 2,2 cm
Wysokość produktu: 345 mm
Moc na urządzenie: 18 W
Waga produktu: 19 kg
Łączna moc: 360 W
Materiał obudowy: Metal
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2573 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | PD 3.0 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Liczba klawiszy w zestawie: | 2 szt. |
| Obsługiwane urządzenia przenośne: | Tablet,Smartfon |
| Obsługiwane złącza urządzenia: | USB Type-C |
| Wentylacja: | Tak |
| Typ zamka: | 2 klawisze |
| Ilość obsługiwanych urządzeń: | 20 |
| Zamykanie: | Tak |
| Prąd wejściowy: | 16 A |
| Prąd wyjściowy: | 3 A |
| Moc na urządzenie: | 18 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 22 kg |
| Certyfikaty zgodności: | CE,RoHS |
| Źródło ładowania: | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania: | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem,Nadprądowe,Krótkie spięcie |
| Diody LED: | Status |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Umieszczenie: | Stół |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Model: | Przenośna szafa do zarządzania urządzeniami |
| Napięcie operacyjne: | 5 - 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Grubość obudowy: | 1,5 mm |
| Szerokość produktu: | 610 mm |
| Głębokość produktu: | 370 mm |
| Wysokość produktu: | 345 mm |
| Waga produktu: | 19 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Przeznaczenie: | Stół |
| Szerokość otworu: | 2,2 cm |
| Głębokość otworu: | 26,4 cm |
| Wysokość otworu: | 23,5 cm |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem: | Tak |
| Łączna moc: | 360 W |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.