Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBPI
Kod producenta: 83JY002GPB
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 198157308480
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Taktowanie procesora: 2 GHz
Typ HD: WUXGA
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Liczba wątków: 12
Ekran dotykowy: Nie
Wersja TPM: 2.0
Producent procesora: AMD
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Zasilacz sieciowy: Tak
Cache procesora: 16 MB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Układ płyty głównej: AMD SoC
Wersja Bluetooth: 5.4
Podstawowa moc procesora: 28 W
Bluetooth: Tak
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Przewodowa sieć LAN: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Typ przedniej kamery: Full HD
Głębokość produktu: 219,3 mm
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Przednia kamera: Tak
Szerokość produktu: 312 mm
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Wysokość produktu: 13,9 mm
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Klawiatura numeryczna: Nie
Waga produktu: 1,19 kg
Napęd optyczny: Nie
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Materiał obudowy: Aluminium
Ilość portów USB4 Gen 3x2: 2
Kolor produktu: Morski
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 840M
Ilość wbudowanych głośników: 4
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Jasność: 600 cd/m2
Copilot+ PC: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Typ dysku SSD: M.2
Typ produktu: Laptop
Port ładowania USB typu C: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowany mikrofon: Tak
Microsoft Copilot: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Pamięć RAM: 16 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Klawisz copilot: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Pojemność baterii: 70 Wh
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Typ procesora: AMD Ryzen AI 5
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
NVMe: Tak
Typ matrycy: OLED
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Nośniki: SSD
Nazwa koloru: Tidal Teal
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
WWAN: Niezainstalowany
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wersja HDMI: 2.1
Przekątna ekranu: 14"
Jednostka procesora neuronowego (NPU): AMD Ryzen AI
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Czytnik linii papilarnych: Nie
Całkowita wydajność procesora do: 59 TOPs
Układ audio: Realtek ALC3306
Paleta barw: 100%
Wydajność NPU do: 50 TOPs
Prędkość zegara pamięci: 7500 MHz
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zasilanie USB: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Windows Hello: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Moc adaptera AC: 65 W
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ anteny: 2x2
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR Tak Black 500,Dolby Vision
Typ pamięci procesora: L3
Podświetlenie LED: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 4
Liczba rdzeni procesora: 6
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Powierzchnia wyświetlacza: Połysk
Model procesora: 340
Generacja procesora: AMD Ryzen AI 300 Series
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4280 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 13,9 mm |
| Szerokość produktu: | 312 mm |
| Głębokość produktu: | 219,3 mm |
| Waga produktu: | 1,19 kg |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Układ płyty głównej: | AMD SoC |
| Typ matrycy: | OLED |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 840M |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 5 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Windows Hello: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Producent procesora: | AMD |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Kolor produktu: | Morski |
| Przestrzeń barw RGB: | DCI-P3 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ HD: | WUXGA |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Połysk |
| Paleta barw: | 100% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 4 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Jasność: | 600 cd/m2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Nazwa koloru: | Tidal Teal |
| Typ produktu: | Laptop |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 7500 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Liczba wątków: | 12 |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawisz copilot: | Tak |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Model procesora: | 340 |
| Podstawowa moc procesora: | 28 W |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | DisplayHDR Tak Black 500,Dolby Vision |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Układ audio: | Realtek ALC3306 |
| Microsoft Copilot: | Tak |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Pojemność baterii: | 70 Wh |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Całkowita wydajność procesora do: | 59 TOPs |
| Wydajność NPU do: | 50 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.