Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: TABLEVTZA0248
Kod producenta: ZAE40188PL
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 198156282095
Technologia dolby: Dolby Atmos
Wysokość produktu: 189,1 mm
Ekran matowy: Nie
Wsparcie aplikacji Google: Gmail,Google Maps,Google Music,Google Play,YouTube,Google Sheets,Google Duo,Google Drive,Google Kids Space,Google Docs,Google Photos,Google Chrome
Waga produktu: 620 g
Zasilacz sieciowy: Nie
Typ złącza dokowania: Lenovo Pogo Pin
Kolor produktu: Zielony
Rodzina adaptera graficznego: ARM
Dołączony akumulator: Tak
Jasność: 400 cd/m2
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Pojemność baterii: 10200 mAh
Przednia kamera: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Typ procesora: MediaTek
Ilość wbudowanych głośników: 4
Lokalizacja pozycji: Tak
Typ matrycy: LTPS
Łączność z siecią komórkową: Nie
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Pamięć RAM: 8 GB
Klasa wydajności energetycznej: F
Przekątna ekranu: 32,3 cm (12.7")
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Czytnik linii papilarnych: Tak
Nazwa koloru: Seafoam Green
Instrukcja obsługi: Tak
Producent głośników: JBL
Galileo: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:10
GLONASS: Tak
Typ HD: 3K
GPS: Tak
Rozdzielczość: 2944 x 1840 px
Pamięć wbudowana: 128 GB
Ekran dotykowy: Tak
Typ karty SIM: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Karta gwarancyjna: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 6E (802.11ax),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n)
Akcelerometr: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Żyroskop: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Rysik: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,35 GHz
Czujnik Halla: Tak
Platforma: Android
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Karta graficzna: Mali-G615 MC5
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Nie
Szybkie ładowanie: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Zasilanie USB: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Typ pamięci procesora: L3
Generacja sieci mobilnej: Nieobsługiwany
Liczba rdzeni procesora: 8
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 11 h
Model procesora: Dimensity 8300
Układ: Ciemnopopielaty
Producent procesora: MediaTek
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Kabel USB typu C: Tak
Cache procesora: 4 MB
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Maksymalna moc ładowania: 45 W
Bluetooth: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Port ładowania USB typu C: Tak
Głębokość produktu: 6,9 mm
Ostrzeżenia: Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.
Szerokość produktu: 291,8 mm
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1840 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent procesora: | MediaTek |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Cache procesora: | 4 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,35 GHz |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Model procesora: | Dimensity 8300 |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Karta graficzna: | Mali-G615 MC5 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Nazwa koloru: | Seafoam Green |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Zielony |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Maksymalna moc ładowania: | 45 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Głębokość produktu: | 6,9 mm |
| Szerokość produktu: | 291,8 mm |
| Wysokość produktu: | 189,1 mm |
| Waga produktu: | 620 g |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 6E (802.11ax),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Generacja sieci mobilnej: | Nieobsługiwany |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Typ karty SIM: | Nie |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google: | Gmail,Google Maps,Google Music,Google Play,YouTube,Google Sheets,Google Duo,Google Drive,Google Kids Space,Google Docs,Google Photos,Google Chrome |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Instrukcja obsługi: | Tak |
| Kabel USB typu C: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Typ matrycy: | LTPS |
| Ekran matowy: | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Przekątna ekranu: | 32,3 cm (12.7") |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Rozdzielczość: | 2944 x 1840 px |
| Typ HD: | 3K |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Technologia dolby: | Dolby Atmos |
| Producent głośników: | JBL |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Typ złącza dokowania: | Lenovo Pogo Pin |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Pojemność baterii: | 10200 mAh |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 11 h |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą. |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.