Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: ZVAXPTIN0380
Kod producenta: ZVAXPTIN0380
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5904261079681
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 730
Mysz w zestawie: Nie
Klawiatura w zestawie: Nie
Złącza video: DisplayPort
Łączność: Bluetooth
Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door
Złącza i porty komunikacyjne: USB 3.0 Typ C x 1
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Podstawka umożliwiająca pozycję pionową
Wbudowane Audio: Tak
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Mini PC
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 500 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 186 x 42 x 198
Informacje dodatkowe: Zewnętrzny zasilacz 120W
Normy i certyfikaty: CE
Typ obudowy: SFF (Small Form Factor)
Moc zasilacza: 120 W
Chipset płyty głównej: Intel® H610
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3587 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Mini PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H610 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 500 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Złącza video: | DisplayPort |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność: | Bluetooth |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.0 Typ C x 1 |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Typ obudowy: | SFF (Small Form Factor) |
| Moc zasilacza: | 120 W |
| Warunki serwisowe: | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty: | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 186 x 42 x 198 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Podstawka umożliwiająca pozycję pionową |
| Informacje dodatkowe: | Zewnętrzny zasilacz 120W |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.