Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: UMEJIP0001E0
Kod producenta: CS-H8c (3MP,4G) / CS-H8c-R200-1K3KFL4GA
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 6941545631301
Interfejs komunikacyjny: 4G LTE
Rozdzielczość natywna: 2304 x 1296 pikseli
Minimalne oświetlenie: 0 Lux
Typ zasilania: DC 12V/1A
Tryb nocny: Diody IR LED
Wbudowany mikrofon: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz
Kolor obudowy: Biały (White)
Wymiary [G x S x W] (mm): 100 × 136 × 140
Informacje dodatkowe: Waga: 514g
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 30 m
Format kompresji: H.265
Gwarancja producenta: 24
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 426 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rozdzielczość natywna: | 2304 x 1296 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny: | 4G LTE |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 100 × 136 × 140 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz |
| Tryb nocny: | Diody IR LED |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia: | 30 m |
| Minimalne oświetlenie: | 0 Lux |
| Typ zasilania: | DC 12V/1A |
| Format kompresji: | H.265 |
| Informacje dodatkowe: | Waga: 514g |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.