Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: UMTPIP000120
Kod producenta: Tapo C110
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 4897098682760
Efektywna liczba pikseli [MPix]: 3
Rozdzielczość natywna: 2304 x 1296 pikseli
Wyjście audio: Nie
Tryb nocny: Tak
Wejście mikrofonowe: Nie
Wbudowany mikrofon: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz;Skrócona instrukcja obsługi;Śruby montażowe;Szablon montażowy
Kolor obudowy: Biały (White)
Wymiary [G x S x W] (mm): 54,8 x 67,6 x 98,9 mm
Informacje dodatkowe: 100-240 V, AC, 50/60 Hz, 0,3 A
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 9 m
Format kompresji: H.264
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 137 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rozdzielczość natywna: | 2304 x 1296 pikseli |
| Efektywna liczba pikseli [MPix]: | 3 |
| Wyjście audio: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 54,8 x 67,6 x 98,9 mm |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz;Skrócona instrukcja obsługi;Śruby montażowe;Szablon montażowy |
| Tryb nocny: | Tak |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia: | 9 m |
| Format kompresji: | H.264 |
| Informacje dodatkowe: | 100-240 V, AC, 50/60 Hz, 0,3 A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.