Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMEJIP0001G0
Kod producenta: CS-H5 (3MP,4G,4mm) / CS-H5-R201-1H3KFL4GA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6941545633800
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 30 m
Format kompresji: H.264
Gwarancja producenta: 24
Kąt widzenia diagonalny (D): 102.00 stopni
Rodzaj kamery: Bullet
Interfejs komunikacyjny: 4G LTE
Efektywna liczba pikseli [MPix]: 3
Rozdzielczość natywna: 2304 x 1296 pikseli
Minimalne oświetlenie: 0 Lux
Zastosowanie kamery: zewnątrz / wewnątrz
Typ zasilania: DC 12V/1A
Tryb nocny: Tak
Kąt widzenia poziomy (H): 86.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 46.00 stopni
Wbudowany mikrofon: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Elementy montażowe
Kolor obudowy: Biały (White)
Wymiary [G x S x W] (mm): 183 × 93 × 75
Informacje dodatkowe: Waga: 432 g
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 352 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rozdzielczość natywna: | 2304 x 1296 pikseli |
| Efektywna liczba pikseli [MPix]: | 3 |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 86.00 stopni |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 46.00 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D): | 102.00 stopni |
| Interfejs komunikacyjny: | 4G LTE |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 183 × 93 × 75 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Elementy montażowe |
| Rodzaj kamery: | Bullet |
| Tryb nocny: | Tak |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia: | 30 m |
| Minimalne oświetlenie: | 0 Lux |
| Zastosowanie kamery: | zewnątrz / wewnątrz |
| Typ zasilania: | DC 12V/1A |
| Format kompresji: | H.264 |
| Informacje dodatkowe: | Waga: 432 g |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.