Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-ALL0369
Kod producenta: A54YRET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198828119964
Dostarczone oprogramowanie HP: HP Noise Cancellation Software; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE
Układ płyty głównej: Intel Q670
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Szerokość urządzenia (z podstawą): 539,3 mm
Segment HP: Biznes
Wi-Fi: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Głębokość urządzenia (z podstawą): 225 mm
HP Support Assistant: Tak
Bluetooth: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Kensington Lock: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Hasło BIOS: Tak
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Oprogramowanie przed instalacją: Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Typ pamięci SSD: TLC
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Wysokość opakowania: 462 mm
Waga produktu: 7,77 kg
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Dołączona myszka: Tak
Głębokość opakowania: 240 mm
Obudowa: All-in-One
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 770
Waga wraz z opakowaniem: 12,7 kg
Kolor produktu: Czarny
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Gniazda pamięci: 2
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Ilość DisplayPort: 1
Szerokość opakowania: 660 mm
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Wersja HDMI: 1.4
Układ pamięci: 2 x 16 GB
Wersja TPM: 2.0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Suma megapikseli: 5 MP
Jasność: 250 cd/m2
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Typ produktu: All-in-One PC
Ekran matowy: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Wbudowane głośniki: Nie
Rok wprowadzenia: 2024
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Paleta barw: 72%
Wbudowany mikrofon: Tak
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Producent karty WLAN: Intel
Wbudowana karta graficzna: Tak
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Klawiatura w zestawie: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Nośniki: SSD
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Efektywne rdzenie: 8
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Typ anteny: 2x2
Typ matrycy: IPS
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Przekątna ekranu: 23,8"
Wydajne rdzenie: 6
Dołączony wyświetlacz: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Maksymalna moc turbo: 92 W
Pozycjonowanie na rynku: Na co dzień
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Podstawowa moc procesora: 35 W
Układ audio: Realtek ALC3252
Typ HD: Full HD
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Pamięć RAM: 32 GB
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ekran dotykowy: Nie
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Dedykowana karta graficzna: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,7 GHz,1,2 GHz
Typ pamięci procesora: L3
Wersja Bluetooth: 5.3
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,8 GHz
Liczba rdzeni procesora: 14
Zakres wilgotności względnej: 5 - 90%
NVMe: Tak
Model procesora: i5-14500T
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu rob
Liczba wątków: 20
Nazwa koloru: Jack black
Producent procesora: Intel
Waga (z podstawą): 7,77 kg
HP JumpStart: Tak
Cache procesora: 24 MB
Wysokość urządzenia (z podstawą): 379,4 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5279 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Układ pamięci: | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Nazwa koloru: | Jack black |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Kensington Lock: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Waga (z podstawą): | 7,77 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 225 mm |
| Głębokość opakowania: | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 12,7 kg |
| Wysokość opakowania: | 462 mm |
| Szerokość opakowania: | 660 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 379,4 mm |
| Waga produktu: | 7,77 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 539,3 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wi-Fi: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 770 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Model procesora: | i5-14500T |
| Liczba wątków: | 20 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/1) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części, robociznę i naprawę w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu roboczym u klienta dla komputerów stacjonarnych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,8 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,7 GHz,1,2 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 35 W |
| Maksymalna moc turbo: | 92 W |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Hasło BIOS: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Na co dzień |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Układ płyty głównej: | Intel Q670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Paleta barw: | 72% |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Układ audio: | Realtek ALC3252 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Nośniki: | SSD |
| NVMe: | Tak |
| Typ pamięci SSD: | TLC |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Dołączony wyświetlacz: | Tak |
| Obudowa: | All-in-One |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Dostarczone oprogramowanie HP: | HP Noise Cancellation Software; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE |
| HP JumpStart: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| HP Support Assistant: | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 1 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.