Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4405
Kod producenta: C51H2ET
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 199485775036
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Wydajność NPU do: 50 TOPs
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Paleta barw: 100%
Zasilanie USB: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon Graphics
Producent karty WLAN: MediaTek
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Dedykowana karta graficzna: Nie
Model urządzenia wejściowego: Klawiatura HP Premium
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Typ pamięci procesora: L3
Model kontrolera WLAN: RZ616
Ilość komór baterii: 3
Liczba rdzeni procesora: 6
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Model procesora: 340
Typ anteny: 2x2
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Taktowanie procesora: 2 GHz
Generacja procesora: AMD Ryzen AI 300 Series
Certyfikaty zgodności: CE,GS mark,BSMI,Federalna Komisja Łączności (FCC),CCC,RoHS
Liczba wątków: 12
Typ HD: WUXGA
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Producent procesora: AMD
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Cache procesora: 16 MB
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Wi-Fi: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Bluetooth: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Przednia kamera: Tak
Głębokość produktu: 222 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Szerokość produktu: 315,6 mm
Wersja Bluetooth: 5.3
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Waga produktu: 1,39 kg
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Ilość portów USB4 Gen 3x2: 2
Kolor produktu: Srebrny
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Ilość wbudowanych głośników: 2
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Kensington Lock: Tak
Wysokość (z przodu): 1,17 cm
Jasność: 400 cd/m2
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ produktu: Laptop
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Napęd optyczny: Nie
Wysokość (z tyłu): 1,55 cm
Wbudowane głośniki: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 840M
Copilot+ PC: Tak
Mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Kod unspsc: 43211503
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Pamięć RAM: 24 GB
Klawiatura w zestawie: Tak
Port ładowania USB typu C: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Pojemność baterii: 62 Wh
Pokrycie sRGB (typowe): 100%
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Typ procesora: AMD Ryzen AI 5
Czujnik temperatury: Tak
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
NVMe: Tak
Typ matrycy: IPS
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla kom
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Porty USB Sleep-and-Charge: 2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Nazwa koloru: Srebrny lodowiec
Przekątna ekranu: 14"
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Czytnik linii papilarnych: Tak
Oryginalna nazwa marki: HP
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Segment HP: Biznes
Czujnik Halla: Tak
Nośniki: SSD
Długość przekątnej ekranu (cm): 35,6 cm
Jednostka procesora neuronowego (NPU): AMD Ryzen AI
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Ochrona hasłem: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Całkowita wydajność procesora do: 59 TOPs
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5915 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Liczba wątków: | 12 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Producent procesora: | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 5 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Model procesora: | 340 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 840M |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 24 GB |
| Nazwa koloru: | Srebrny lodowiec |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Paleta barw: | 100% |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 100% |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 35,6 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ HD: | WUXGA |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty zgodności: | CE,GS mark,BSMI,Federalna Komisja Łączności (FCC),CCC,RoHS |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 2 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN: | MediaTek |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Model kontrolera WLAN: | RZ616 |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Szerokość produktu: | 315,6 mm |
| Głębokość produktu: | 222 mm |
| Waga produktu: | 1,39 kg |
| Wysokość (z przodu): | 1,17 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,55 cm |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Typ produktu: | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 62 Wh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Przednia kamera: | Tak |
| Model urządzenia wejściowego: | Klawiatura HP Premium |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kod unspsc: | 43211503 |
| Segment HP: | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Wydajność NPU do: | 50 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Całkowita wydajność procesora do: | 59 TOPs |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.