Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4402
Kod producenta: C51GPET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199485776385
Ochrona hasłem: Tak
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC),BSMI,CCC,CE,RoHS,CECP
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Wersja HDMI: 2.1
Typ pamięci SSD: TLC
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Paleta barw: 62,5%
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Typ pamięci procesora: L3
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Producent karty WLAN: Intel
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Liczba rdzeni procesora: 12
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Efektywne rdzenie: 8
Model procesora: 225U
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Liczba wątków: 14
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Typ anteny: 2x2
Wydajne rdzenie: 2
Producent procesora: Intel
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Maksymalna moc turbo: 57 W
Cache procesora: 12 MB
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Typ HD: WUXGA
Podstawowa moc procesora: 15 W
Wi-Fi: Tak
Sztuczna inteligencja HP: AI PC
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Bluetooth: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Ekran dotykowy: Nie
Przednia kamera: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Kod unspsc: 43211503
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Głębokość produktu: 251 mm
Port ładowania USB typu C: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura numeryczna: Tak
Szerokość produktu: 359,4 mm
Czujnik temperatury: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Waga produktu: 1,75 kg
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Ilość wbudowanych głośników: 2
Kolor produktu: Srebrny
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Oryginalna nazwa marki: HP
Kensington Lock: Tak
Wysokość (z przodu): 1,09 cm
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Czytnik Smart card: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Jasność: 300 cd/m2
Czujnik Halla: Tak
Napęd optyczny: Nie
Wysokość (z tyłu): 1,7 cm
Typ produktu: Laptop
Obsługa rzadkości: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Typ dysku SSD: M.2
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: Windows ML,ONNX RT,OpenVINO,DirectML
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Pamięć RAM: 24 GB
Klawiatura w zestawie: Tak
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Ilość portów HDMI: 1
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Pojemność baterii: 56 Wh
Wydajność NPU do: 12 TOPs
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Zasilanie USB: Tak
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,5 GHz,1,3 GHz
Typ matrycy: IPS
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,8 GHz
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,4 GHz
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
NVMe: Tak
Przekątna ekranu: 16"
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla kom
Czytnik linii papilarnych: Tak
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Nazwa koloru: Pike silver
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Ilość komór baterii: 3
Nośniki: SSD
Segment HP: Biznes
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Długość przekątnej ekranu (cm): 40,6 cm
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5759 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | 225U |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Pamięć RAM: | 24 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Nazwa koloru: | Pike silver |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Typ produktu: | Laptop |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Wysokość (z przodu): | 1,09 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,7 cm |
| Szerokość produktu: | 359,4 mm |
| Waga produktu: | 1,75 kg |
| Głębokość produktu: | 251 mm |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik Smart card: | Tak |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Liczba wątków: | 14 |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Maksymalna moc turbo: | 57 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,5 GHz,1,3 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,8 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Paleta barw: | 62,5% |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy: | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 40,6 cm |
| Typ HD: | WUXGA |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty zgodności: | Federalna Komisja Łączności (FCC),BSMI,CCC,CE,RoHS,CECP |
| Typ pamięci SSD: | TLC |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Pojemność baterii: | 56 Wh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Przednia kamera: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kod unspsc: | 43211503 |
| Segment HP: | Biznes |
| Sztuczna inteligencja HP: | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | Windows ML,ONNX RT,OpenVINO,DirectML |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do: | 12 TOPs |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.