Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4384
Kod producenta: A3RU0EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198415173393
Rodzaj głośników HP: HP Dual Speakers
Typ produktu: Laptop
Ilość komór baterii: 3
Ilość portów HDMI: 1
Długość przekątnej ekranu (cm): 43,9 cm
Wbudowane głośniki: Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Oprogramowanie przed instalacją: Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro
Wbudowany mikrofon: Tak
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wysokość opakowania: 345 mm
Wbudowana karta graficzna: Tak
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Głębokość opakowania: 598 mm
Klawiatura w zestawie: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Waga wraz z opakowaniem: 2,96 kg
Pojemność baterii: 41 Wh
Narzędzia HP Security: Obsługa układowego modułu Trusted Platform Module (TPM)
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Nośniki: SSD
Szerokość opakowania: 69 mm
Typ procesora: AMD Ryzen™ 5
Ekran matowy: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Ochrona hasłem: Tak
Typ matrycy: IPS
Rok wprowadzenia: 2024
Prędkość zegara pamięci: 5500 MHz
Bez ECC: Tak
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Korekcja ECC: Nie
Wersja HDMI: 1.4b
Przekątna ekranu: 17,3"
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
AMD FreeSync: Tak
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Typ przedniej kamery: HD
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Paleta barw: 45%
Przednia kamera: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon Graphics
Oprogramowanie próbne: McAfee Online Protection 30-day trial
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Dedykowana karta graficzna: Nie
Producent karty WLAN: Realtek
Klawiatura numeryczna: Tak
Typ pamięci procesora: L3
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8821CE-M
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Liczba rdzeni procesora: 4
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Typ anteny: 1x1
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Ilość głośników: 2
Pełnowymiarowa klawiatura: Tak
Model procesora: 7520U
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 14,25 h
Taktowanie procesora: 2,8 GHz
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
Ilość wbudowanych głośników: 2
Liczba wątków: 8
Obsługiwana moc adaptera AC: 45 W
Typ HD: Full HD
Łączność z siecią komórkową: Nie
Producent procesora: AMD
Kod unspsc: 43211503
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Typ dysku SSD: M.2
Cache procesora: 4 MB
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Ekran dotykowy: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Układ płyty głównej: AMD SoC
Nazwa koloru klawiatury: Soft gray
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pamięć RAM: 8 GB
Wi-Fi: Tak
Rodzaj produktu: Wykończenie powłoki
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n)
Typ pamięci RAM: LPDDR5-SDRAM
Bluetooth: Tak
HP Imagepad: Tak
Wersja Bluetooth: 4.2
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Głębokość produktu: 257,8 mm
HP Smart AC Adapter: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
NVMe: Tak
Szerokość produktu: 400,7 mm
Oryginalna nazwa marki: HP
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Gwarancja producenta: 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.
Wysokość produktu: 19,9 mm
Nazwa koloru: Naturalne srebro
Waga produktu: 2,07 kg
Waga baterii/akumulatora: 175 g
Maksymalne taktowanie procesora: 4,3 GHz
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Kolor produktu: Srebrny
Czas szybkiego ładowania (50%): 45 min
Napęd optyczny: Nie
Dostarczone oprogramowanie HP: HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Enhanced Lighting; HP AI Companion
Układ pamięci: Not available
Szybkie ładowanie: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon Graphics
Segment HP: Dom
Maksymalna pojemność pamięci: 8 GB
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 11,5 h
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Przednia kamera HP: HP TakVision HD
Jasność: 300 cd/m2
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2315 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gwarancja producenta: | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Cache procesora: | 4 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,3 GHz |
| Producent procesora: | AMD |
| Liczba wątków: | 8 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 5 |
| Taktowanie procesora: | 2,8 GHz |
| Model procesora: | 7520U |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Układ pamięci: | Not available |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Prędkość zegara pamięci: | 5500 MHz |
| Bez ECC: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 8 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Typ produktu: | Laptop |
| Rodzaj produktu: | Wykończenie powłoki |
| Nazwa koloru: | Naturalne srebro |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 45 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 400,7 mm |
| Głębokość produktu: | 257,8 mm |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Waga produktu: | 2,07 kg |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 4.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8821CE-M |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 1x1 |
| Układ płyty głównej: | AMD SoC |
| Głębokość opakowania: | 598 mm |
| Wysokość opakowania: | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2,96 kg |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 43,9 cm |
| Paleta barw: | 45% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro |
| Oprogramowanie próbne: | McAfee Online Protection 30-day trial |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Waga baterii/akumulatora: | 175 g |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 41 Wh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 14,25 h |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 45 min |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 11,5 h |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura: | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury: | Soft gray |
| Ilość głośników: | 2 |
| Segment HP: | Dom |
| Narzędzia HP Security: | Obsługa układowego modułu Trusted Platform Module (TPM) |
| Rodzaj głośników HP: | HP Dual Speakers |
| HP Smart AC Adapter: | Tak |
| HP Imagepad: | Tak |
| Przednia kamera HP: | HP TakVision HD |
| Dostarczone oprogramowanie HP: | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Enhanced Lighting; HP AI Companion |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Kod unspsc: | 43211503 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.