Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAHGSSA76850
Kod producenta: 0TS2374
Stan magazynowy: 0 szt.
Format dysku: 2,5" U.3
Informacje dodatkowe: Dimensions: 69,85 x 100,45 x 15 mm
Gwarancja producenta: 60
Zapis losowy: 74000 IOPS
Odczyt losowy: 705000 IOPS
Typ kości pamięci: 3D NAND
Technika zapisywania danych: TLC
Prędkość zapisu (max): 1900 MB/s
TBW (ang. Total Bytes Written): 14000.0
Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): 2000000 h
Typ dysku: SSD
Rodzina dysków: Ultrastar
Prędkość odczytu (max): 6500 MB/s
Pojemność dysku: 7,68 TB
Interfejs: 2,5" PCIe NVMe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5473 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina dysków: | Ultrastar |
| Pojemność dysku: | 7,68 TB |
| Format dysku: | 2,5" U.3 |
| Typ dysku: | SSD |
| Typ kości pamięci: | 3D NAND |
| Technika zapisywania danych: | TLC |
| Interfejs: | 2,5" PCIe NVMe |
| Prędkość odczytu (max): | 6500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max): | 1900 MB/s |
| TBW (ang. Total Bytes Written): | 14000.0 |
| Odczyt losowy: | 705000 IOPS |
| Zapis losowy: | 74000 IOPS |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): | 2000000 h |
| Informacje dodatkowe: | Dimensions: 69,85 x 100,45 x 15 mm |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.