Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PASASS650010
Kod producenta: MZ-V7S500BW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8801643628116
Wsparcie dla technologii TRIM: Tak
Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T.: Tak
Zapis losowy: 550000 IOPS
Odczyt losowy: 480000 IOPS
Typ kości pamięci: MLC
Technika zapisywania danych: TLC
Prędkość zapisu (max): 3200 MB/s
TBW (ang. Total Bytes Written): 300.0
Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): 1500000 h
Typ złącza: M.2 (NGFF)
Typ dysku: SSD
Rodzina dysków: 970 EVO Plus
Prędkość odczytu (max): 3500 MB/s
Pojemność dysku: 500 GB
Interfejs: M.2 PCIe Gen. 3.0 x4 NVMe
Format dysku: M.2 2280
Strona producenta: http://www.samsung.com/pl
Strona o towarze: https://www.samsung.com/pl/memory-storage/970-evoplus-nvme-m2-ssd/MZ-V7S500BW/
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: SAMSUNG
Opis ogólny: SSD Samsung 970 EVO Plus 500GB M.2 PCIe 3.0 NVMe (3500/3200 MB/s)
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Dyski twarde
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Oprogramowanie zarządzające: Magician Software for SSD management
Grupa towarowa: Dyski twarde\Dyski SSD
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 416.10
Cechy: 500GB;3500/3200 MB/s
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 357 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Technika zapisywania danych: | TLC |
| Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T.: | Tak |
| Wsparcie dla technologii TRIM: | Tak |
| Cechy: | 500GB;3500/3200 MB/s |
| Producent: | Samsung |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 500 GB |
| Format dysku: | M.2 2280 |
| TBW (ang. Total Bytes Written): | 300.0 |
| Typ złącza: | M.2 (NGFF) |
| Prędkość odczytu (max): | 3500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max): | 3200 MB/s |
| Rodzina dysków: | 970 EVO Plus |
| Odczyt losowy: | 480000 IOPS |
| Typ kości pamięci: | MLC |
| Interfejs: | M.2 PCIe Gen. 3.0 x4 NVMe |
| Opis ogólny: | SSD Samsung 970 EVO Plus 500GB M.2 PCIe 3.0 NVMe (3500/3200 MB/s) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): | 1500000 h |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SSD |
| Zapis losowy: | 550000 IOPS |
| Informacje dodatkowe: | Oprogramowanie zarządzające: Magician Software for SSD management |
| Strona o towarze: | https://www.samsung.com/pl/memory-storage/970-evoplus-nvme-m2-ssd/MZ-V7S500BW/ |
| Rodzina dysków: | 970 EVO Plus |
| Pojemność dysku: | 500 GB |
| Format dysku: | M.2 2280 |
| Typ dysku: | SSD |
| Interfejs: | M.2 PCIe Gen. 3.0 x4 NVMe |
| Typ złącza: | M.2 (NGFF) |
| Prędkość odczytu (max): | 3500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max): | 3200 MB/s |
| TBW (ang. Total Bytes Written): | 300.0 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 416.10 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Technika zapisywania danych: | TLC |
| Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T.: | Tak |
| Wsparcie dla technologii TRIM: | Tak |
| Odczyt losowy: | 480000 IOPS |
| Zapis losowy: | 550000 IOPS |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): | 1500000 h |
| Informacje dodatkowe: | Oprogramowanie zarządzające: Magician Software for SSD management |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.