Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: PAKISS024000
Kod producenta: SA400S37/240G
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 0740617261219
Informacje dodatkowe: Total Bytes Written (TBW): 80 TB
Grupa towarowa: Dyski twarde\Dyski SSD
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 155.38
Cechy: 240GB;500/350 MB/s
Baza SCIP: Nie
Typ kości pamięci: TLC
Technika zapisywania danych: TLC
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Prędkość zapisu (max): 350 MB/s
Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): 1000000 h
Typ złącza: 7-pin S-ATA
Typ dysku: SSD
Prędkość odczytu (max): 500 MB/s
Pojemność dysku: 240 GB
Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
Format dysku: 2,5 cala
Strona producenta: http://www.kingston.com
Strona o towarze: https://www.kingston.com/datasheets/SA400S37_us.pdf
Stan magazynu Wrocław: 10.00
Producent: Kingston
Opis ogólny: Dysk SSD Kingston A400 240GB 2,5" SATA3 (500/350 MB/s) 7mm
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Dyski twarde
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 132 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Technika zapisywania danych: | TLC |
| Cechy: | 240GB;500/350 MB/s |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Pojemność dysku: | 240 GB |
| Producent: | Kingston |
| Opis ogólny: | SSD Kingston A400 2,5" 240GB SATA 3 (500/350 MB/s) |
| Typ dysku: | SSD |
| Format dysku: | 2,5 cala |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Typ złącza: | 7-pin S-ATA |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): | 1000000 h |
| Prędkość odczytu (max): | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max): | 350 MB/s |
| Typ kości pamięci: | TLC |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SSD |
| Strona o towarze: | https://www.kingston.com/datasheets/SA400S37_us.pdf |
| Informacje dodatkowe: | Total Bytes Written (TBW): 80 TB |
| Producent: | Kingston |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Opis ogólny: | Dysk SSD Kingston A400 240GB 2,5" SATA3 (500/350 MB/s) 7mm |
| Pojemność dysku: | 240 GB |
| Format dysku: | 2,5 cala |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 10.00 |
| Cena netto: | 155.38 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Typ dysku: | SSD |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Typ złącza: | 7-pin S-ATA |
| Prędkość odczytu (max): | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max): | 350 MB/s |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF): | 1000000 h |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Informacje dodatkowe: | Total Bytes Written (TBW): 80 TB |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Strona producenta: | http://www.kingston.com |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SSD |
| Strona o towarze: | https://www.kingston.com/datasheets/SA400S37_us.pdf |
| Technika zapisywania danych: | TLC |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.