Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRFIRN
Kod producenta: DELL-MSA20
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0884116352143
Maksymalny udźwig: 10 kg
Maksymalna wielkość ekranu: 96,5 cm (38")
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Typ mocowania: Biurko
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85299097
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia: -35 - 80°
Waga produktu: 4,06 kg
Kolor produktu: Czarny
Regulacja wysokości: Tak
Regulowana głębokość: Tak
Kąt obrotu: 180°
Minimalna wielkość ekranu: 48,3 cm (19")
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 923 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Minimalna wielkość ekranu: | 48,3 cm (19") |
| Maksymalna wielkość ekranu: | 96,5 cm (38") |
| Maksymalny udźwig: | 10 kg |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: | 1 |
| Typ mocowania: | Biurko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85299097 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Kąt obrotu: | 180° |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Regulowana głębokość: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -35 - 80° |
| Waga produktu: | 4,06 kg |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.