Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMMACU000300
Kod producenta: MCE143
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5902211105091
Cena netto: 56.21
Baza SCIP: Nie
Zasilanie: 220-240V AC
Wyświetlacz LCD: Nie
Sygnalizacja poziomu baterii: Nie
Rodzaj czujnika: Czujnik ruchu
Możliwość połączenia wielu czujników: Nie
Autotest: Nie
Stan magazynu Wrocław: 4.0000
Producent: Maclean
Opis ogólny: Czujnik ruchu pir podwójny, do zabudowy MCE143 zasięg 8m, 1200W/300W
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Smart Home - czujniki
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Prędkość wykrywanego ruchu: 0.6~1.5m/s
Grupa towarowa: Audio Foto Video\Smart Home\Czujniki
Cena SRP: (nie określona)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 101 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Maclean |
| Nazwa typu: | Smart Home - czujniki |
| Rodzaj czujnika: | Czujnik ruchu |
| Opis ogólny: | Czujnik ruchu pir podwójny, do zabudowy MCE143 zasięg 8m, 1200W/300W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Możliwość połączenia wielu czujników: | Nie |
| Autotest: | Nie |
| Sygnalizacja poziomu baterii: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Prędkość wykrywanego ruchu: 0.6~1.5m/s |
| Zasilanie: | 220-240V AC |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Producent: | Maclean |
| Nazwa typu: | Smart Home - czujniki |
| Opis ogólny: | Czujnik ruchu pir podwójny, do zabudowy MCE143 zasięg 8m, 1200W/300W |
| Rodzaj czujnika: | Czujnik ruchu |
| Zasilanie: | 220-240V AC |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Możliwość połączenia wielu czujników: | Nie |
| Autotest: | Nie |
| Sygnalizacja poziomu baterii: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Prędkość wykrywanego ruchu: 0.6~1.5m/s |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Stan magazynu Wrocław: | 4.0000 |
| Cena netto: | 56.21 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Grupa towarowa: | Smart HomeCzujniki |
| Grupa towarowa: | Audio Foto VideoSmart HomeCzujniki |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.