Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBBLKNOT0003
Kod producenta: Acebook-6
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6931548323853
Napęd optyczny: Nie
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Wbudowane głośniki: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Piktogram(y) zagrożenia: GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
WWAN: Niezainstalowany
Pojemność baterii: 38 Wh
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Oryginalna nazwa marki: Blackview
Typ procesora: Intel® N
Ilość portów HDMI: 1
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Typ matrycy: IPS
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Przekątna ekranu: 15,6"
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Obsługiwane karty pamięci: TF
Czytnik linii papilarnych: Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wersja TPM: FTPM
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Nośniki: SSD
Podstawowa moc procesora: 6 W
Typ przedniej kamery: HD
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Przednia kamera: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Klawiatura numeryczna: Tak
Prędkość zegara pamięci: 2666 MHz
Ilość wbudowanych głośników: 2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Typ dysku SSD: M.2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Typ pamięci procesora: L3
Pamięć RAM: 16 GB
Liczba rdzeni procesora: 4
Typ pamięci RAM: DDR4
Model procesora: N150
Liczba wątków: 4
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Producent procesora: Intel
Nazwa koloru: Stellar Grey
Cache procesora: 6 MB
Wersja HDMI: 2.0
Bluetooth: Tak
Moc adaptera AC: 45 W
Głębokość produktu: 229,5 mm
Typ HD: Full HD
Szerokość produktu: 357,5 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wysokość produktu: 19,5 mm
Ekran dotykowy: Nie
Waga produktu: 1,7 kg
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Kolor produktu: Szary
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Jasność: 220 cd/m2
Wersja Bluetooth: 5.0
Obsługiwana moc adaptera AC: 45 W
Typ produktu: Laptop
Maksymalne taktowanie procesora: 3,6 GHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1447 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Głębokość produktu: | 229,5 mm |
| Szerokość produktu: | 357,5 mm |
| Wysokość produktu: | 19,5 mm |
| Wersja TPM: | FTPM |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 220 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci: | TF |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Waga produktu: | 1,7 kg |
| Moc adaptera AC: | 45 W |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Liczba wątków: | 4 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Producent procesora: | Intel |
| Cache procesora: | 6 MB |
| Model procesora: | N150 |
| Typ procesora: | Intel® N |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Podstawowa moc procesora: | 6 W |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci: | 2666 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Nazwa koloru: | Stellar Grey |
| Oryginalna nazwa marki: | Blackview |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Szary |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 38 Wh |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 45 W |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.