Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: UMG6CU000050
Kod producenta: GB114
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5902211104810
Zasilanie: 230V AC
Wyświetlacz LCD: Nie
Sygnalizacja poziomu baterii: Nie
Możliwość połączenia wielu czujników: Nie
Autotest: Nie
Stan magazynu Wrocław: 4.00
Producent: Greenblue
Opis ogólny: Automat schodowy na szynę DIN regulacja 30s-10m max 2300 W
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Smart Home - czujniki
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Współpraca z oświetleniem LED
Grupa towarowa: Audio Foto Video\Smart Home\Czujniki
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 24.92
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 41 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Greenblue |
| Nazwa typu: | Smart Home - czujniki |
| Zasilanie: | 230V AC |
| Opis ogólny: | Automat schodowy na szynę DIN regulacja 30s-10m max 2300 W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Możliwość połączenia wielu czujników: | Nie |
| Autotest: | Nie |
| Sygnalizacja poziomu baterii: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Współpraca z oświetleniem LED |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Grupa towarowa: | Smart HomeCzujniki |
| Producent: | Greenblue |
| Nazwa typu: | Smart Home - czujniki |
| Opis ogólny: | Automat schodowy na szynę DIN regulacja 30s-10m max 2300 W |
| Zasilanie: | 230V AC |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Możliwość połączenia wielu czujników: | Nie |
| Autotest: | Nie |
| Sygnalizacja poziomu baterii: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | Współpraca z oświetleniem LED |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Audio Foto VideoSmart HomeCzujniki |
| Stan magazynu Wrocław: | 4.00 |
| Cena netto: | 24.92 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.