Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBASUNOTBATL
Kod producenta: X1605VA-SH2124W
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 4711636181297
Port ładowania USB typu C: Tak
Model procesora: i5-13420H
Podświetlenie LED: Tak
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Liczba wątków: 12
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Producent procesora: Intel
Typ HD: WUXGA
Pokrycie NTSC (typowe): 45%
Cache procesora: 12 MB
Rozdzielczość: 1280 x 720 px
Napięcie wyjściowe DC: 19 V
Bluetooth: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Prąd wyjściowy: 3420 mA
Głębokość produktu: 249,5 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
WWAN: Niezainstalowany
Szerokość produktu: 358,7 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Zasilanie USB: Tak
Wysokość produktu: 19,9 mm
Wersja Bluetooth: 5.3
Ilość komór baterii: 3
Waga produktu: 1,88 kg
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Certyfikaty zgodności: REACH
Kolor produktu: Czarny
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Jasność: 300 cd/m2
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Ekran matowy: Tak
Typ produktu: Laptop
Napęd optyczny: Nie
Zasilacz sieciowy: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Pojemność baterii: 42 Wh
Liczba portów USB 2.0: 1
Typ przedniej kamery: HD
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Przednia kamera: Tak
Typ matrycy: IPS-Level
Ilość portów HDMI: 1
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Przekątna ekranu: 16"
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Klawiatura numeryczna: Tak
Czytnik linii papilarnych: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Łączność z siecią komórkową: Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ dysku SSD: M.2
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 3.0
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Nośniki: SSD
Pamięć RAM: 16 GB
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
NVMe: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Nazwa koloru: Indie Black
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ochrona hasłem: Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
System dźwięku: SonicMaster
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Liczba rdzeni procesora: 8
Wersja HDMI: 1.4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3659 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nazwa koloru: | Indie Black |
| Typ produktu: | Laptop |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Napięcie wyjściowe DC: | 19 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Prąd wyjściowy: | 3420 mA |
| Waga produktu: | 1,88 kg |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Szerokość produktu: | 358,7 mm |
| Głębokość produktu: | 249,5 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 px |
| Typ HD: | WUXGA |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS-Level |
| Ekran matowy: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 45% |
| System dźwięku: | SonicMaster |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Certyfikaty zgodności: | REACH |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 3.0 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 42 Wh |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.