Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBASUNOTBARZ
Kod producenta: X1504VA-BQ1648
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387874783
Nośniki: SSD
Model laptopa: Vivobook 15
Zainstalowany system operacyjny: Brak
Prąd wyjściowy adaptera AC: 2,37 A
Liczba rdzeni procesora: 10
Ilość komór baterii: 3
Model procesora: i5-1334U
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Taktowanie procesora: 1,3 GHz
Ilość gniazd USB 2.0: 1
Liczba wątków: 12
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Producent procesora: Intel
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Bluetooth: Tak
Typ przedniej kamery: HD
Przewodowa sieć LAN: Nie
Przednia kamera: Tak
Głębokość produktu: 232,5 mm
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Klawiatura numeryczna: Tak
Szerokość produktu: 359,7 mm
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Wysokość produktu: 17,9 mm
Typ dysku SSD: M.2
Waga produktu: 1,7 kg
Pamięć RAM: 16 GB
Jasność: 250 cd/m2
Typ pamięci RAM: DDR4
Certyfikaty: Rohs, REACH
NVMe: Tak
Typ produktu: Laptop
Wersja HDMI: 1.4
Wbudowany mikrofon: Tak
Moc adaptera AC: 45 W
Wbudowana karta graficzna: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Pojemność baterii: 42 Wh
Ekran dotykowy: Nie
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przekątna ekranu: 15,6"
Wersja Bluetooth: 5.3
Ochrona prywatności: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Obsługiwana moc adaptera AC: 45 W
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Standard wojskowy: MIL-STD-810H
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Maksymalna pamięć operacyjna RAM: 16 GB
Ilość portów HDMI: 1
Zgodność z EPEAT: Silver
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Napięcie wyjściowe DC: 19 V
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Typ wyświetlacza: IPS
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 3.0
Pamięć Cache: 12 MB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2519 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba wątków: | 12 |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | i5-1334U |
| Pamięć cache: | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Taktowanie procesora: | 1,3 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM: | 16 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ produktu: | Laptop |
| Model laptopa: | Vivobook 15 |
| Moc adaptera AC: | 45 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe DC: | 19 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 2,37 A |
| Głębokość produktu: | 232,5 mm |
| Szerokość produktu: | 359,7 mm |
| Waga produktu: | 1,7 kg |
| Wysokość produktu: | 17,9 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak |
| Zgodność z EPEAT: | Silver |
| Certyfikaty: | Rohs, REACH |
| Standard wojskowy: | MIL-STD-810H |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 3.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 42 Wh |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Ochrona prywatności: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 45 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.