Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMASUALL0229
Kod producenta: E3402WVAK-BPC283X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387903254
Ilość portów USB 2.0 typu-A: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Pamięć Cache: 12 MB
Głębokość produktu: 165 mm
Czytnik kart pamięci SD: Tak
Szerokość produktu: 539 mm
Typ dysku SSD: M.2
Wysokość produktu: 423 mm
Pamięć RAM: 16 GB
Waga produktu: 5,4 kg
Kolor produktu: Czarny
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Jasność: 250 cd/m2
NVMe: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Typ HD: Full HD
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Przekątna ekranu: 23,8"
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth: 5.3
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Ilość portów HDMI: 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Interfejs pamięci SSD: M.2
Nośniki: SSD
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Dedykowana karta graficzna: Nie
Liczba rdzeni procesora: 10
Model procesora: i5-1335U
Liczba wątków: 12
Producent procesora: Intel
Ilość gniazd pamięci: 2
Wi-Fi: Tak
Ilość złączy Audio jack: 1
Bluetooth: Tak
Ostrzeżenia: Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.
Przewodowa sieć LAN: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3647 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć cache: | 12 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Model procesora: | i5-1335U |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ilość gniazd pamięci: | 2 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Głębokość produktu: | 165 mm |
| Szerokość produktu: | 539 mm |
| Waga produktu: | 5,4 kg |
| Wysokość produktu: | 423 mm |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent procesora: | Intel |
| Ostrzeżenia: | Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.,Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Czytnik kart pamięci SD: | Tak |
| Ilość złączy Audio jack: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | M.2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.