Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBNFAPBZ6030
Kod producenta: WAX610-100EUS
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0606449149227
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Baza SCIP: Nie
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 3 dBi (2,4GHz), 4 dBi (5GHz)
Waga (g): 412
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ax
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3
Antena: Tak - Wewnętrzne
Strona o towarze: https://www.netgear.pl/business/products/wireless/insight-managed-wireless/wax610.aspx
Wymiary [G x S x W] (mm): 160,9 x 160,9 x 33,25
Waga (kg): 0.412
Producent: NETGEAR
Opis ogólny: Access Point Netgear WAX610 WiFi 6 AX1800 PoE
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Informacje dodatkowe: One (1) 100/1000/2500Mbps Ethernet (RJ-45) PoE port with Auto Uplink™
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 904 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ax |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3 |
| Antena: | Tak - Wewnętrzne |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 3 dBi (2,4GHz), 4 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160,9 x 160,9 x 33,25 |
| Waga (kg): | 0.412 |
| Waga (g): | 412 |
| Informacje dodatkowe: | One (1) 100/1000/2500Mbps Ethernet (RJ-45) PoE port with Auto Uplink™ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.