Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBEBAPBZ5070
Kod producenta: CAP1750
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 4717964701015
Producent: EDIMAX TECHNOLOGY
Opis ogólny: Access Point Edimax Pro CAP1750 AC1750 WiFi PoE LAN USB Radius Sufitowy
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Zarządzanie (HTTP / HTTPS; SNMP v1, v2c, v3; CLI (Telnet, SSH))
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 793.39
Baza SCIP: Nie
Ilość portów PoE: 1
Zysk anteny bezprzewodowej: 4,38 dBi (2,4GHz), 5,34 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication
Ilość portów USB: 1 szt.
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Ukrywanie identyfikatora sieci
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Wewnętrzna - 6 szt.
Strona o towarze: http://www.edimax.pl
Wymiary [G x S x W] (mm): 208 x 315
Waga (kg): 0.565
Stan magazynu Wrocław: 5.00
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 686 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | EDIMAX TECHNOLOGY |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Edimax Pro CAP1750 AC1750 WiFi PoE LAN USB Radius Sufitowy |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Odpinana antena: | Nie |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Antena: | Wewnętrzna - 6 szt. |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4,38 dBi (2,4GHz), 5,34 dBi (5GHz) |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Ukrywanie identyfikatora sieci |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.edimax.pl |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 208 x 315 |
| Waga (kg): | 0.565 |
| Informacje dodatkowe: | Zarządzanie (HTTP / HTTPS; SNMP v1, v2c, v3; CLI (Telnet, SSH)) |
| Producent: | EDIMAX TECHNOLOGY |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Edimax Pro CAP1750 AC1750 WiFi PoE LAN USB Radius Sufitowy |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 6 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4,38 dBi (2,4GHz), 5,34 dBi (5GHz) |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 5.00 |
| Cena netto: | 793.39 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Ukrywanie identyfikatora sieci |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 208 x 315 |
| Waga (kg): | 0.565 |
| Informacje dodatkowe: | Zarządzanie (HTTP / HTTPS; SNMP v1, v2c, v3; CLI (Telnet, SSH)) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.edimax.pl |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.